Wynajem aut dostawczych

Wynajem aut dostawczych

Samochody dostawcze są optymalnym rozwiązaniem, jeśli pojawia się konieczność przewiezienia określonych ładunków, które nie mieszczą się w samochodzie osobowym. Decydując się na wynajem, otrzymujemy w pełni sprawny, przestronny samochód z ubezpieczeniem i, jeśli to konieczne, dostępny w wybranym punkcie.

Możesz wynająć samochód niedrogo i na dowolny okres – cena ustalana jest za dzień. Przy wynajmie długoterminowym stosuje się obniżkę cen, a każdy z klientów może skorzystać z dodatkowego bonusu. Stałym klientom udzielane są rabaty. Wynajem aut dostawczych to wygodna opcja, kiedy potrzebujesz jednorazowo przewieźć określone partie towarów, rzeczy czy produktów.

Pracownicy firmy zadbają o to, abyś mógł od razu korzystać z auta: sprawdzą sprawność wszystkich części, napełnią zbiornik do pełna. Wszystkie niezbędne dokumenty otrzymasz w chwili podpisywania umowy. Wynajem jest możliwy tak, jeśli chodzi o firmy, jak i oczywiście osoby prywatne, które na przykład potrzebują samochodu dostawczego na czas przeprowadzki.